17500.
395. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Jókai Mór munkáinak 5 kötete: A serfőző, Politikai divatok I-III. köt., Árnyképek. Bp., 1910-1912 , Franklin. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítókkal.