Csurka István: Tűzugratás. Elbeszélések. Bp., 1956, Szépirodalom. Első kiadás. Csurka István (1934-2012) első nyomtatásban megjelent műve. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborító egy részét beragasztották.