Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 8

Hermann Fischer: Die Jagd des wilden Rosses oder Die Kriegsfährt. Erzählung aus dem fernen Westen. Nahc Kapitän Mayne Reid von - -. Reutlingen, én., Rob. Bardtenschlager. Német nyelven. Egészoldals fekete-fehér képekkel, és egy színes címképpel. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17311.

Rufpreis:
1 800 HUF
Welt der Jugend Neue Folge No. 3.: H. E. Stötzner: Aus unseren Tagen. Von Ufern des Michigansees, Carl Ernst Klotz: Ausgestorbene und aussterbende Thiere, Theodor Hacker: Was uns ein Kassenschein erzählt. ... Leipzig, 1872, Otto Spamer. Német nyelven. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
17312.

Rufpreis:
1 000 HUF
William Shakespeare: Shakespeares Tragedies, Shakespeares Historical Plays, Poems & Sonnets. Shakespeare s Comedies. Everymans Library 153., 154., 155. London-Toronto,1929-1932,J. M. Dent & Son. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, kopott borítókkal.
17313.

William Shakespeare: Shakespeare's Tragedies, Shakespeare's Historical Plays, Poems & Sonnets. Shakespeare' s Comedies. Everyman's Library 153., 154., 155. London-Toronto,1929-1932,J. M. Dent & Son. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, kopott borítókkal.

Rufpreis:
1 000 HUF
Edgar Wallace 4 könyve:  The door with seven locks, The daughters of the night, Eves Island, The clue of the twisted candle. London, én., Georges Newnes-Hooder&Stoughton. Angol nyelven. Kiadói papírkötések, szakadozott borítókkal.
17314.

Edgar Wallace 4 könyve: The door with seven locks, The daughters of the night, Eve's Island, The clue of the twisted candle. London, én., Georges Newnes-Hooder&Stoughton. Angol nyelven. Kiadói papírkötések, szakadozott borítókkal.

Rufpreis:
1 400 HUF
Daheim und draussen. Bunte Bilder und Lieder von Welby Fitch u.A. Leipzig-Reudnitz, é.n., Wezel & Naumann. Német nyelven. Litografált illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, aranyozott papírkötés.
17315.

Rufpreis:
1 200 HUF
23
Almanach des Verlages R. Piper & Co., München. 1904-1914. Német nyelven. Többek közt Julius Meier-Graefe, Vaszilij Kandinszkij és Dosztojevszkij írásaival. Fekete-fehér képekkel, többek közt Paul Gauguin, Vincent van Gogh, Max Pechstein, Ferdinand Hodler, Max Beckmann műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, néhány nagyon kevés oldalon lapszélei, a szöveget nem érintő hiánnyal.
17316.

Rufpreis:
1 000 HUF
Alfried Lehner: Eines zu sein mit allem. Gedichte. Gerabronn-Crailsheim,1987,Hohenloher. Kiadói egészvászon-kötés, foltos hátsó kötéstáblával. A szerző által dedikált. / Alfried Lehner: Eines zu sein mit allem. Gedichte. Gerabronn-Crailsheim,1987,Hohenloher. Linen-binding, with spotty cover. With autugraphed signature of the author.
17317.

Rufpreis:
800 HUF
17318.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF