11237. 394. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
Zsolnay porcelán hamutál és cigaretta tartó, különböző mintákkal, matricás, jelzett, a tartó kisebb kopásokkal, d: 11 cm, m: 7 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert