3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
XX. század első fele: Pirkenhammer csehszlovák porcelán tál és tányér, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, a tányéron kis lepattanásokkal, d: 22,5 cm és 20 cm