Ludwigsburg porcelán kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokk... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/394/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Ludwigsburg-porcelan-kinalo-tal-Kezzel-festett-jelzett-kis-kopasokkal-d-24-cm~II2393041
2393041
11346
394
Beschreibung: Ludwigsburg porcelán kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d. 24 cm
: karap_norbert