Hutschenreuter porcelán steak készlet, só- és borsszóróval, 2 db szószos kiöntővel és egy tányérral. Matricás, jelzett, minimális kopásnyomokkal, a szórók m: 6 cm, a kiöntők 17x8 cm, a tányér 34x24 cm