Hollóházi porcelán térdelő lány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/394/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Hollohazi-porcelan-terdelo-lany-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-17-5-cm~II2386667
2386667
11302
394
Beschreibung: Hollóházi porcelán térdelő lány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
: pelikán_kristóf