Herendi ibolyamintás kistányér, kézzel festett, jelzett, kis lepattaná... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/394/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Herendi-ibolyamintas-kistanyer-kezzel-festett-jelzett-kis-lepattanassal-kopasokkal-d-11-~II2385845
2385845
11183
394
Beschreibung: Herendi ibolyamintás kistányér, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, kopásokkal. d: 11 cm
: pelikán_kristóf