2 db Alt Wien Karlsbad (Karlovy Vary) motívumos porcelán bögre, matric... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/394/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/2-db-Alt-Wien-Karlsbad-Karlovy-Vary-motivumos-porcelan-bogre-matricasak-jelzettek-kopasokk~II2389612
2389612
11368
394
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: 2 db Alt Wien Karlsbad (Karlovy Vary) motívumos porcelán bögre, matricásak, jelzettek, kopásokkal, az egyiken hajszálrepedéssel. m: 9 cm, d: 8 cm
: karap_norbert