https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 130

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bakos Ildikó (1948- ) 1985. Rácz Sámuel / A Magyar Élettani Társaság Jubileumi Kongresszusa Br emlékérem (43mm) T:2 CS 489.
30479.

Bakos Ildikó (1948- ) 1985. "Rácz Sámuel / A Magyar Élettani Társaság Jubileumi Kongresszusa" Br emlékérem (43mm) T:2 CS 489.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Beck András (1911-1985) 1977. Dr. Weil Emil 1897-1954 / Jubileumi emlékülés 1977 öntött Br plakett (67x53mm) T:2 / Hungary 1977. Emil Weil, Dr. 1897-1954 - Jubilee session 177 cast Br plaque (67x53mm) C:XF CS 707.
30480.

Beck András (1911-1985) 1977. "Dr. Weil Emil 1897-1954 / Jubileumi emlékülés 1977" öntött Br plakett (67x53mm) T:2 / Hungary 1977. "Emil Weil, Dr. 1897-1954 - Jubilee session 177" cast Br plaque (67x53mm) C:XF CS 707.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1896. 1896-iki Ezredéves Országos Kiállitás / Kiállítási Érem az Érdem Jutalmául - Olgyay Ferencznek Budapest Br emlékérem (70mm) T:2 ph. HP.: 754
30481.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki Ezredéves Országos Kiállitás / Kiállítási Érem az Érdem Jutalmául - Olgyay Ferencznek Budapest" Br emlékérem (70mm) T:2 ph. HP.: 754

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
EUR
,
52,94
USD
Zahl der Gebote:
4
Berán Lajos (1882-1943) 1925. Jókai Mór 1825 - 1925 / A nagy mesemondónak hálás nemzete - Magyar Királyi Pénzverő kétoldalas Br emlékérem (36mm) + ~1940. Budapesti Budai Torna Egylet 1869 - Kinizsy kétoldalas Br emlékérem (33mm) T:2,2- ph.
30482.

Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Jókai Mór 1825 - 1925 / A nagy mesemondónak hálás nemzete - Magyar Királyi Pénzverő" kétoldalas Br emlékérem (36mm) + ~1940. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869 - Kinizsy" kétoldalas Br emlékérem (33mm) T:2,2- ph.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
13
Bognár György (1944-) 1989. 20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP28
30483.

Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP28

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben jelzett Ag emlékérem tokban, számozott tanúsítvánnyal (31,26g/0.925/42,5mm) T:PP
30484.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" jelzett Ag emlékérem tokban, számozott tanúsítvánnyal (31,26g/0.925/42,5mm) T:PP

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
5
Bognár György (1944-) 1996. Millecentenárium Ag emlékérem (15,52g/0.999/42,5mm) T:1
30485.

Bognár György (1944-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem (15,52g/0.999/42,5mm) T:1

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Zahl der Gebote:
2
Bognár György (1944-) 1997. István Fejedelem 997 / Istvánt fejedelemmé választják aranyozott Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal, dísztokban (31,08g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos
30486.

Bognár György (1944-) 1997. "István Fejedelem 997 / Istvánt fejedelemmé választják" aranyozott Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal, dísztokban (31,08g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Bognár György (1944-) / Szabó Tamás (1952-) 1999. Az aradi vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi Csoport ezüstözött Br emlékérem, az aradi vértanúk sorozat záróérme (70,5mm) T:1- ph., kis patina
30487.

Bognár György (1944-) / Szabó Tamás (1952-) 1999. "Az aradi vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi Csoport" ezüstözött Br emlékérem, az aradi vértanúk sorozat záróérme (70,5mm) T:1- ph., kis patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
13
Bognár György (1944-) 1999. A Vasfüggöny lebontásának 10. évfordulójára jelzett Ag emlékérem magyar és német nyelvű tanúsítvánnyal, tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP apró fo.
30488.

Bognár György (1944-) 1999. "A Vasfüggöny lebontásának 10. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem magyar és német nyelvű tanúsítvánnyal, tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP apró fo.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Bognár György (1944-) DN Az Egyesült Államok 35. elnöke / John F. Kennedy fogadja Martin Luther Kinget, 1963. június 22. ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos Hungary ND 35th President of the United States of America / John F. Kennedy Receives Martin Luther King, June 22, 1963 silver plated metal commemorative medallion. Sign.: György Bognár (39mm) C:AU (PP) fingerprints
30489.

Bognár György (1944-) DN "Az Egyesült Államok 35. elnöke / John F. Kennedy fogadja Martin Luther Kinget, 1963. június 22." ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos Hungary ND "35th President of the United States of America / John F. Kennedy Receives Martin Luther King, June 22, 1963" silver plated metal commemorative medallion. Sign.: György Bognár (39mm) C:AU (PP) fingerprints

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Bognár György (1944-) DN Az Egyesült Államok 35. elnöke / John F. Kennedy fogadja Martin Luther Kinget, 1963. június 22. ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:1- (PP) Hungary ND 35th President of the United States of America / John F. Kennedy Receives Martin Luther King, June 22, 1963 silver plated metal commemorative medallion. Sign.: György Bognár (39mm) C:AU (PP)
30490.

Bognár György (1944-) DN "Az Egyesült Államok 35. elnöke / John F. Kennedy fogadja Martin Luther Kinget, 1963. június 22." ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:1- (PP) Hungary ND "35th President of the United States of America / John F. Kennedy Receives Martin Luther King, June 22, 1963" silver plated metal commemorative medallion. Sign.: György Bognár (39mm) C:AU (PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse