30926.
394. Gelaufene Fernauktion
Moderne Beischläge, Fantasiemünzen
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Ausztrália 2009. 100$ aranyozott bankjegy replika, tanúsítvánnyal, keretben T:I Australia 2009. 100 Dollars gold plated banknote replica with certificate, in frame C:UNC