https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 19

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
~1890. Katonai Legénységi Szolgálati Jel eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary  ~1890. Military Service Medal original ribbon in good condition  NMK 150.
31600.

~1890. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel" eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary ~1890. "Military Service Medal" original ribbon in good condition NMK 150.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
9
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés T:2 patina Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with not own ribbon C:XF patina NMK 249.
31601.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés T:2 patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with not own ribbon C:XF patina NMK 249.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
1
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap Br emlékérem. Szign.: Murányi Gyula (21,5mm) T:2
31602.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Br emlékérem. Szign.: Murányi Gyula (21,5mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
9
1918-1947. Hadirokkant Vagyonőr - HONSZ zománcozott, aranyozott Br jelvény (36x28mm) T:1-
31603.

1918-1947. "Hadirokkant Vagyonőr - HONSZ" zománcozott, aranyozott Br jelvény (36x28mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
EUR
,
205,88
USD
Zahl der Gebote:
1
1929. III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2  Hungary 1929. Officers Distinction for Long Service, 3rd Class decoration with ribbon C:AU NMK 352.
31604.

1929. "III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1929. "Officer's Distinction for Long Service, 3rd Class" decoration with ribbon C:AU NMK 352.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
27
Matéka Sándor (1890-1971) 1925. M. Kir. 7. Honv. Vadász dandár versenydíja Br díjérem füllel (42mm) T:2
31605.

Matéka Sándor (1890-1971) 1925. "M. Kir. 7. Honv. Vadász dandár versenydíja" Br díjérem füllel (42mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
6
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, fémjel nélkül T:2,2- Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration without ribbon, without hallmark C:XF,VF NMK 418.
31606.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, fémjel nélkül T:2,2- Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration without ribbon, without hallmark C:XF,VF NMK 418.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Zahl der Gebote:
0
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, fémjel nélkül T:2,2-  Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration without ribbon, without hallmark C:XF,VF  NMK 418.
31607.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, fémjel nélkül T:2,2- Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration without ribbon, without hallmark C:XF,VF NMK 418.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
1951. Közbiztonsági Érem ezüst fokozata a karhatalom tagjai részére tokban T:2 Hungary 1951. Public Security Medal for the members of the Armed Forces, silver grade in case C:XF NMK 554
31608.

1951. "Közbiztonsági Érem" ezüst fokozata a karhatalom tagjai részére tokban T:2 Hungary 1951. "Public Security Medal" for the members of the Armed Forces, silver grade in case C:XF NMK 554

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
1
~1970-1980. 10xklf zománcozott és festett fém jelvény a Magyar Néphadsereg fegyvernemeiről T:2,2-
31609.

~1970-1980. 10xklf zománcozott és festett fém jelvény a Magyar Néphadsereg fegyvernemeiről T:2,2-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
2006. Nemzetbiztonsági Szakszolgálat 1996-2006 / Magyar Köztársaság Br emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:1
31610.

2006. "Nemzetbiztonsági Szakszolgálat 1996-2006 / Magyar Köztársaság" Br emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:1

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
4
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) DN 1956 / 56-os Szövetség jelzett Ag emlékérem tokban (33,49g/0.925/42,5mm) T:1- (PP)
31611.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) DN "1956 / 56-os Szövetség" jelzett Ag emlékérem tokban (33,49g/0.925/42,5mm) T:1- (PP)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
4

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse