31631.
394. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
1 600 HUF
~1960-1970. "Munkásőr" Br kitüntetés, szalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + "Kohó és Gépipari Minisztérium - 15 év Törzsgárda " aranyozott és zománcozott jelvény műanyag tokban + "Véradásért 10" zománcozott Br jelvény sérült tokban T:1-,2