1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" aranyozott Br kitüntetés T:2,2- kopott aranyozás
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" gilt Br decoration C:XF,VF worn gold plating
NMK 249.