Raymond Weil 18K aranyozott vízálló női karóra, másodpercmutatóval, el... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/394/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Uhren~500011/Raymond-Weil-18K-aranyozott-vizallo-noi-karora-masodpercmutatoval-elemcserere-szorul-kopC3~II2394185
2394185
11639
394
Watches
Beschreibung: Raymond Weil 18K aranyozott vízálló női karóra, másodpercmutatóval, elemcserére szorul, kopásnyomokkal, d: 2,5 cm
: nagy_andras