12295. 394. Gelaufene Fernauktion Spielzeuge
1 000 HUF
10
0 HUF
Titanic játékhajó, lemez, indiai, kopásnyomokkal, eredeti sérült és foltos kartondobozában, h: 34,5 cm, m: 8 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert