13308.
394. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
cca 1910-1930 össz. 9 db kotta, dalok, operettek, Kálmán Imre: Csárdáskirálynő, Lehár. Víg özvegy, Kálmán Imre: Hollandi királynő stb., részben sérült