Katonai "Emlék 1932-34 Litomerice" feliratos emlékkép, feltehetően egy felvidéki magyar katona tárgya a csehszlovák hadseregben eltöltött éveiről. Fotó, olajfesték, karton. Kissé sérült régi fa keretben, 24×34,5 cm