Hollóházi porcelán márványmintás, irizáló porcelán váza, matricás, jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/394/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500013/Hollohazi-porcelan-marvanymintas-irizalo-porcelan-vaza-matricas-jelzett-kis-kopasnyo~II2387290
2387290
11800
394
Flea Market
Beschreibung: Hollóházi porcelán márványmintás, irizáló porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 35 cm
: nagy_andras