cca 1910-2010 54 db szentkép, részben sérült, foltos vagy kopott https://www.darabanth.com/de/fernauktion/394/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~500032/cca-1910-2010-54-db-szentkep-reszben-serult-foltos-vagy-kopott~II2387364
2387364
13405
394
Printed Materials
Beschreibung: cca 1910-2010 54 db szentkép, részben sérült, foltos vagy kopott
: ekb