cca 1905 Kunz Antal Első Morva Vízvezeték és Szivattyúépítő Intézet prospektusa, nagyon gazdag képanyaggal illusztrált, díszes címlappal. hn., én., nyn., kopott félvászon-kötésben, 4+72 p.