11562. 394. Gelaufene Fernauktion Antik
20 000 HUF
0 HUF
Tea tálca. Japán, XIX. sz. vége. Gazdagon díszített, intarziás, lakkozott, festett fa, geometrikus szimbólumokkal, könnyű fa . 40x40 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert