Antik

Zahl der Lose: 44

Egyedi készítésű vadászkés. szarvas agancs nyéllel, vésett pengével 25 cm, fém veretes, szegecses bőr tokkal. Nagyon éles.
11563.

Rufpreis:
5 000 HUF
13
Ovális biedermeier fa láda, kívül figurális, belül sugaras intarziás díszítéssel, kulccsal. 40x27 cm
11564.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Asztali lámpa. Nagy méretű, XX. sz eleje. Réz, porcelán foglalattal. Bura nélkül. 85 cm
11565.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
17
Christoffle hat személyes evőeszköz készlet. Jelzett, teljes XX. sz. eleje
11566.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Alpakka kínáló tál 3 db üveg betéttel.. Egyik sérült. d:21,5 cm
11567.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Argentor szecessziós tálca. Réz. Jelzett, 55x41 cm
11568.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Alabástrom tál. Kézzel festett, áttört. d: 28,5 cm
11569.

Rufpreis:
8 000 HUF
Biedermeier fa ládika. Kulcsos, sérült furnérral. 28x22x12 cm
11570.

Rufpreis:
4 000 HUF
Szecessziós ón szalvétatartó 1900 körül .formaszámmal. 14x12 cm
11571.

Rufpreis:
8 000 HUF
Szecessziós réz kínáló tál üveg betétekkel. (egyik sérült, tálcán kis horpadás) 1900 körül. 38x18 cm
11572.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Berndorf alpakka evőeszköz készlet 6 személyes, komplett, jelzett, jó állapotban.
11573.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Régi díszített függeszték, csillár. lámpa. Nyomott virág mintával, fém és porcelán foglalattal d: 36 cm. Üveg hibátlan.
11574.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF