Ezüst (Ag) fűszertartó pár, egyik sérült üvegbetéttel. Nettó 89,7 g Je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/394/kategorien~Juwelen/Juwelen~2000020/Ezust-Ag-fuszertarto-par-egyik-serult-uvegbetettel-Netto-89-7-g-Jelzett-d-6-cm~II2333355
2333355
19127
394
Jewellery
Beschreibung: Ezüst (Ag) fűszertartó pár, egyik sérült üvegbetéttel. Nettó 89,7 g Jelzett. d: 6 cm
: karap_norbert