10361.
394. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Weith László jelzéssel: Leány fej. Akvarell, papír, fa keretben, 38×26,5 cm