10327.
394. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Pittner jelzéssel: petróleumlámpás csendélet. Olaj, farost, kissé sérült, 67,5×55 cm