10390.
394. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Napraforgós csendélet (kilátás a Balatonra). Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 38x26 cm