10311.
394. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Márkus Imre (1872-1945): Jelenet. Szén, papír. Jelzett, üvegezett fa keretben. 17x18,5 cm.