10227.
394. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
60 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. festő alkotása: Vízparton. Olaj, vászon, restaurált. Sérült, dekoratív keretben, 55,5x68 cm.