10431.
394. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. második felében működött orosz vagy szovjet művész alkotása, 2 db mű: Táj épületekkel. Vegyes technika, farost. Fa keretben. Hátoldalán címkén feliratozott, egyik címke hiányos. 28x14 cm