Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
3 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül: Rőzsehordók naplementekor. Pasztell, karton. Üvegezett, sérült fa keretben. Hátoldalán Klein Zoltán, Eger képkeretező régi címkéjével. 43x61 cm