Jelzés nélkül: Havas táj. Olaj, papír. Üvegezett, kissé sérült fa kere... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/394/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Havas-taj-Olaj-papir-Uvegezett-kisse-serult-fa-keretben-28-5x18-5-cm~II2374275
2374275
10454
394
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Havas táj. Olaj, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 28,5x18,5 cm
: pelikán_kristóf