Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
50 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül: Gróf Csáky család tagjának (Eleny?) portréja. Olaj, vászon, kartonon. Hátoldalán korabeli szláv nyelvű (cseh, lengyel?) felirattal. Sérült. 28,5x23 cm.