10230.
394. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jámborfy Katalin vázlatfüzet 26 oldal rajzokkal. Ceruza, akvarell, nagyrészt gyermek téma. 34x24 cm Jelzettek.