10293.
394. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
El Kazovszkij nyomán, 2 db mű: Alakok és sötét kép. Olaj, farost. Kisebb felületi sérüléssel29,5x21,5 cm