Zádor István (1882-1963): Kolduló hegedűs. Színezett rézkarc, karton,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/394/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Zador-Istvan-1882-1963-Koldulo-hegedus-Szinezett-rezkarc-karton-jelezve-jobbra-lent-erC5~II2393575
2393575
10223
394
Beschreibung: Zádor István (1882-1963): Kolduló hegedűs. Színezett rézkarc, karton, jelezve jobbra lent (erősen kopott jelzéssel), paszpartuban, 24×17 cm
: ekb