7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Püspöky István (1950-2018). A Kékszakállúhoz, 1980. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (13/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 26x28,5 cm