Péreli Zsuzsa (1947-): Déja-vu - Mennyei Teátrum. C print, merített papír, Jelzett, soroszámozott 50/100 22 x 30 cm Üvegezett keretben
Péreli Zsuzsa Déjá vu című mappáját kézzel merített papíron nyomtatta ki Szentendrén Vincze László papírmerítő 2004-ben. Kiadta Kovács Gábor műgyűjtő 100 számozott példányban. Lapméret: 305 x 415 mm.