Gross Arnold (1929-2015): Tordai táj. Rézkarc, papír, jelzett. Lap alj... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/394/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gross-Arnold-1929-2015-Tordai-taj-Rezkarc-papir-jelzett-Lap-aljan-apro-folttal-Uvegeze~II2385986
2385986
10068
394
14000
Beschreibung: Gross Arnold (1929-2015): Tordai táj. Rézkarc, papír, jelzett. Lap alján apró folttal. Üvegezett fa keretben. 13x20,5 cm
: pelikán_kristóf