10044. 394. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Demjén Attila (1926-1973): Kutyasétáltatók, Róma, 1962. Tus, papír, jelzett. Kétoldalas mű, hátoldalán: Hölgyek kutyákkal, tus, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 20,5x15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras