D. Borbély Gizella (1920-1994): Szentendrei utcarészlet. Olaj, vászon,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/394/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/D-Borbely-Gizella-1920-1994-Szentendrei-utcareszlet-Olaj-vaszon-jelzett-keretben-javito~II2389692
2389692
10041
394
32000
Beschreibung: D. Borbély Gizella (1920-1994): Szentendrei utcarészlet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, javított, egy kis szakadással 47×58 cm