60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Csendélet, 1961. Olaj, papír, kartonra kasírozva, jelezve és datálva balra lent. Felületi törésnyomokkal. 46,5x58,5 cm