cca 1930-60 össz. 8 db esküvői fotó és fotólap, 2 db sérült, 14x9 és 2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/394/kategorien~Fotografie/Foto~500022/cca-1930-60-ossz-8-db-eskuvoi-foto-es-fotolap-2-db-serult-14x9-es-24x18-cm-kozotti-me~II2386267
2386267
12943
394
Photo
Beschreibung: cca 1930-60 össz. 8 db esküvői fotó és fotólap, 2 db sérült, 14x9 és 24x18 cm közötti méretekben
: ekb