12919.
394. Gelaufene Fernauktion
Foto
800 HUF
cca 1900 össz 4 db portré, 3 db budapesti műtermekből (Erdős Sándor, Eller M., Hollos M), keményhátú fotó, kopott, egyik kissé sérült, 16,5x10,5 és 18x13 cm közötti méretekben