17697. 394. Gelaufene Fernauktion Bücher: Technik
1 400 HUF
0 HUF
Rózsa György 2 műve: Az én motorom. Bp., 1969, Műszaki. Kiadói papírkötés.; Versenyzők, versenymotorok. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert