17645.
394. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Gaál István: Amit rosszul tudunk. Természettudományi koholmányok és balítéletek. Bp.,én.,Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés.