17638.
394. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Charles Darwin: Az ember származása és az ivari kiválás. I-II. kötet. Fordították: Dr. Entz Géza, Dr. Fülöp Zsigmond, Dr. Madzsar József. Természettudományi Könyvtár. Bp., 1910, Athenaeum. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, a II. kötet gerincén kis sérüléssel.