Szolgálati szabályzat a rendőrség részére. Bp., 1948. BM. Korabeli, ar... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/394/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~1000006/Szolgalati-szabalyzat-a-rendorseg-reszere-Bp-1948-BM-Korabeli-aranyozott-egeszvaszon-k~II2394793
2394793
16561
394
Books: Military
Beschreibung: Szolgálati szabályzat a rendőrség részére. Bp., 1948. BM. Korabeli, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel! Szép állapotban.
: pelikán_kristóf