Gyarmathy Zsigáné: Három leány története. Fiatal lányok számára. Bp., 1906, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.